to je pekná rodinná foto,taká pravá vianočná a radosť úprimná,big like 🙂
25. dec 2015
krasna fotka..Tvoj manzel sa nahodou nevola Tomas Benak? 🙂
28. dec 2015
bambulka2106
autor@iva324 nahodou ano 🙂 poznas?
29. dec 2015
ano, to je spoluziak mojej mladsej sestry zo zakladnej .-) Ale je z neho uz chlapisko pozeram.. .-)
29. dec 2015
Krásna rodinka ♥
9. jan 2016

krásne sviatky ...