Ahooooojte , baby prosím neviete kde okrem voyo si môžem pozrieť tento seriál ? chytil ma za srdce a chcem ďalšie a ďalšie epizódy než tie čo s na voyo..
ďakujem 🙂
🙂
Dnešná prechádzka ☀️☀️☀️
Baby pozerali ste mama ožeň má ? Čo na to hovoríte ? 😂Som jediná ktorá nepozerá na to či niekto býva s rodičmi ? Pre mňa to je v pohode proste ...
Pekný MDŽ prajem 🥰😍❤️
👋👋👋