icon
8 / 12
Takýto som malinký :-)
avatar

jéééé, aké drobátko, nádherný chlapček je to....prajeme veľa zdravíčka

10. nov 2010
avatar

gratulujem, aj naša bola taká malinká...tiež nám boli veľké plienočky 🙂

10. nov 2010
avatar

za par rôčkov z neho bude chlapisko jak hora 🙂

6. dec 2010