icon

Ahojte. Volám sa Tomáško, narodil som sa 29.10.2010 o 17:40 vážim 2220gr, a mám 47 cm... a už sme doma 🙂

avatar

gratulujem... a maly sa sam vypytal skor na svet? aj my budeme mat vraj mensiu mimco...aky si mala porod, v pohode?

3. nov 2010
avatar

gratulujem

3. nov 2010
avatar

blahozelam...

3. nov 2010
avatar

gratulujemeee.... malinky musi byt prenadherny 🙂)))

3. nov 2010
avatar

blahozelam.....

3. nov 2010
avatar

gratulujem a teším sa s vami

3. nov 2010
avatar

gratulka a vela zdravicka....

3. nov 2010
avatar

gratulujem

4. nov 2010
avatar

dakujeme velmi pekne. 🙂

4. nov 2010
avatar

gratulujem 🙂

10. nov 2010
avatar

🙂) aj nas malinký sa narodil 29ho. oktobra. Inac vtedy oslavoval narodeniny aj Ludovit Stúr 🙂

6. dec 2010