Ahojte. Volám sa Tomáško, narodil som sa 29.10.2010 o 17:40 vážim 2220gr, a mám 47 cm... a už sme doma 🙂
gratulujem
3. nov 2010
blahozelam...
3. nov 2010
gratulujemeee.... malinky musi byt prenadherny 🙂)))
3. nov 2010
blahozelam.....
3. nov 2010
gratulujem a teším sa s vami
3. nov 2010
gratulka a vela zdravicka....
3. nov 2010
gratulujem
4. nov 2010
barbibaba2
autordakujeme velmi pekne. 🙂
4. nov 2010
gratulujem 🙂
10. nov 2010
🙂) aj nas malinký sa narodil 29ho. oktobra. Inac vtedy oslavoval narodeniny aj Ludovit Stúr 🙂
6. dec 2010
gratulujem... a maly sa sam vypytal skor na svet? aj my budeme mat vraj mensiu mimco...aky si mala porod, v pohode?