Tak náš malý Tomáško má približne 2800 gr. Tak sa veeľmi teším. A je pekne otočený, hlavičkou dole, takže sa už pomalinky chystá na svet. Už sa nám to veľmi kráti 🙂
barbibaba2
autorahooj. peekne. tak gratulumeme.. kedy to bude??? skôr ako ja, alebo ani nie?? No nevadí že to nebude veľký, len nech je zdravučký 🙂
14. okt 2010
presne tak,,,no ja mám termín o jeden den neskôr ako ty,,takze 9.11,,,a už aj cítiš nejaké náznaky,,mna začali v posledných dnoch trochu viac bolieť kríže a niekedy trošku v podbrušku
15. okt 2010
barbibaba2
autormoja už som ako veľryba.. chichi. ledva chodím. je mi už ťažko. no bolieva ma v podbrušku, no ale však hádam to ešte nič neznamená. alebo hej? zatiaľ sme v pohode, tak uvidíme, kedy nás to chytí 🙂
15. okt 2010
aj my budeme mať Tomáška,,a včera tiež poradna a nás chrústik má 2700g,,ale dlzku už 49cm,,,no ani vy nebudete mať velké bábo