barbishkamiracle
13. mar 2014

Wellness program pre tehotné

Masáže pre tehotné

...sú určené pre vás budúce maminy, aby ste si oddýchli, uľavili boľavému, preťaženému chrbtu, nohám. Prevádzajú ich iba fyzioterapeutky a certifikovaná masérka. Po masáži sa budete cítiť oveľa lepšie, chrbát bude menej bolieť, nôžky odpuchnú. Určite vyskúšajte 🙂

Tehotenská lymfodrenážna masáž proti opuchom nôh - počas tehotenstva dochádza k väčšiemu zadržiavaniu vody v tele a nielen vody, ale i lymfy –tekutiny, ktorá nám prúdi v lymfatických cestách a tým dochádza k značným opuchom, hlavne vo vyššom štádiu tehotenstva, nohy sa zdajú byť ťažké a ťažko sa nám obúva. Lymfodrenážna masáž dolných končatín si vie veľmi ľahko poradiť s týmto problémom. Špeciálnymi krúživými, pumpovacími, ale hlavne jemnými hmatmi vám bude manuálne túto masáž robiť fyzioterapeutka, ktorá má veľmi dobrú prax a certifikát na vykonávanie tejto masáže. Po masáži sa budete cítiť veľmi dobre, opuchy sa zmenšia. Pre dlhodobý účinok, odporúčame túto masáž aplikovať raz za 7 dní.

cena 40min.: 17 €

Tehotenská relaxačná masáž - je vhodná pre tehotné, ktoré majú bolesti chrbtice, zle sa im spí, ráno vstávajú “dolámané“, cítia, že majú stuhnutý chrbát, šiju. Je veľmi príjemná, nakoľko je jemná, uvoľní stuhnuté svalstvo a pri pravidelnosti i bolesť. Fyzioterapeutka masíruje celú oblasť chrbtice a šiju, obchádza krížovú oblasť a to v polohe v ľahu na brušku do 20tt, naboku, alebo v sede. Záleží od tehotnej v akej polohe je jej to najpohodlnejšie.

cena 30min.: 14 €

Relaxačná masáž nôh a chodidiel - celkovo pôsobí proti ťažkým nohám, opuchom. Masážou nôh sa zrelaxuje celé telo. Je to čisto relaxačná masáž, nakoľko reflexná nie je vhodná pre tehotné ženy. Chodidlo, svaly, šlachy lýtka sa vám príjemne uvoľnia a po masáži sa budete cítiť výborne.

cena 30min.: 14 €

Wellness pre tehotné - ošetrenie pleti pre tehuľky

Keďže je v našom záujme, aby ste sa počas tehotenstva mali možnosť aj vy o seba postarať, máme v našej ponuke aj špeciálne programy iba pre vás. Pleťové programy dodajú vašej pleti vitamíny, mineráli, potrebnú hydratáciu a na našom ergonomickom lehátku si príjemne oddýchnete.

Pleťový wellness program pre tehotné 50 minútový program na vzpruženie, hydratáciu, relaxáciu a ozdravenie pleti, nakoľko sa počas tehotenstva stretneme s rôznymi problémami, ako sú rôzne vyrážky, či fliačiky. Počas tehotenstva sa treba veľmi dobre starať o našu pleť. Tento program obsahuje: povrchové očistenie, masáž tváre, krku a dekoltu olejom s aloe vera, hydratačno-ozdravujúci zábal s aloe vera, vitamínovú masku a pleťový krém.

cena procedúry: 24 €

Pleťový relaxačný program s kakaovým maslom - program na relaxáciu a hydratáciu pleti. Príjemnou masážou tváre, krku a dekoltu s kakaovým maslom, sa do pleti dostanú všetky potrebné látky na vyživenie pleti. Je to veľmi príjemný 50minútový program. cena procedúry: 24 €

DETOXIKAČNÝ PLEŤOVÝ PROGRAM s bahennými maskami a z morských rias 60 minútová procedúra, ktorá pozostáva z vyčistenia pleti bahenným peelingom, z 2 detoxikačných masiek, z morských rias a liečivého bahna,zo zábalu z aloe vera, jemnej masáže olejom s výťažkami aloe vera a na záver pleťový krém podľa typu pokožky. cena: 24 €

DETOXIKAČNÁ MASÁŽ PLETI MEDOVÝM OLEJOM 40 minútový program, ktorý zahŕňa povrchové ošetrenie pleti, masáž tváre, krku a dekoltu špecialným olejom, ktorý obsahuje 80%tný výťažok z medu. Pleť detoxikuje, regeneruje, hydratuje a vyživuje.

uvádzacia cena: 16 €

Kompletné ošetrenie nôh

wellness = regenerácia, relax, osvieženie a presne o tomto je táto procedúra. Vaše nôžky dostávajú v lete, ale i počas celého roka riadne zabrať, preto sme si pre vás pripravili túto úžasnú novinku. Ošetríme a zregenerujeme vaše nohy špeciálnymi prípravkami z prírodných produktov. Okrem jemnej frézky, ktorou vám terapeutka ošetrí nechtové lôžka, sa nepoužívajú pri nej žiadne nástroje, všetko sa vykonáva pomocou produktov.

Obsahuje úžasný relaxačný kúpeľ s wellness soľou podľa vašeho výberu, peeling spojený s masážou, zmäkčovadlo zatvrdnutej kože, masku so zábalom a záverečnú masáž. Je určená na posilnenie, osvieženie, regeneráciu a skrášlenie nôh. Na záver si môžete dopriať lakovanie podľa vašeho výberu iba za 1€ a francúzske lakovanie za 2€.

dĺžka procedúry: 70minút, cena: 15 €

www.studiomiracle.sk

Začni písať komentár...

Odošli