Aká krásna okaňa 😍 aj my kupujeme ten kočiarik quinny moodd, ste s ním spokojná ?
23. máj 2017
barborabrisakova
autor@lienkaking ďakujeme 😍 ja som s ním veľmi spokojná... Pre nás je Tip Top 😉
23. máj 2017
barborabrisakova
autor@lenunusska hej hej páči sa jej riadne v športovej časti 😂
23. máj 2017
@barborabrisakova ja som už vymenila kociarik 😒
23. máj 2017
barborabrisakova
autor@lenunusska a aký si kúpila? 🙂 čo tak si vymenila?
23. máj 2017
@barborabrisakova janka mi pozicala neaky city life 😁 Rebeka v ňom už nevedela obsediet a pasy som jej uz ani nemohla zapnúť, veľký sme už 😊
23. máj 2017
barborabrisakova
autor@lenunusska aha no myslela som si že preto 🙂 tak už hej už je veľká 🙂 q čo si ho predala či odložila?
23. máj 2017
@barborabrisakova odložíme do budúcna pre druhe 😁
23. máj 2017

Aká frajerka 😍