Tiez mame doma rakeho
7. júl 2018
to je weimar ci co?
7. júl 2018
barborkabehun
autor@ikonica anoo weimar 🙂 je to laska 🙂
7. júl 2018
Paci sa mi stavbou tela, vyhovuje aj typ srsti (uvazujeme, ze si kupime psa) len keby bol trosku mensiiii :D
7. júl 2018
barborkabehun
autor@ikonica a miluje deti ;-D ale ťahá ako mala krava ;-D
7. júl 2018
@barborkabehun sak toto... Chodim teraz vencit take teliatko z utulku... Mensie... Nejaky mix... ale silu ma riadnu
7. júl 2018

Nadherny je 😊😊😊