icon

Dnešná polonocna 🙂 milujem ten konečný efekt a ked sa paci ❤️ Kamoska chcela pre priateľa na narodeniny 🙂

avatar

nadherne 🙂 mozem poprosit recept na cesto a krem?rozmyslam nad nou,ze ju skusim mame upiect na narodky 🙂 dakujem...

7. jún 2018
avatar

Paráda 👍

7. jún 2018
avatar

Nádherná 😍😍😍

7. jún 2018
avatar

Aj ja by som poprosila recept

8. jún 2018
avatar

Palec hore, sikulka👍🙂

8. jún 2018
avatar

Wau , mňam ... Chute si mi narobila riadne teraz ... 😁

8. jún 2018
avatar

@jarmila2010
@majka287 ja vsetko robim od oka recept nemam 🙂 ale platy su medové 🙂 a na plnku pouzivam 1 L slahack , 500g mascarpone , 500g jemný tvaroh cukor podla chuti 🙂

8. jún 2018