icon

Nooo dnes som ostala ako prefackana v solarku ..... 11 ročne dievca s mamou kde mama prehovárala ze na vlastne riziko chce aby jej dcera sa isla poopalovat.... veď bežne chodi u nich v meste do solária ako jej dcera .... akooo to je ozaj normalne od takého veku ???? Neviem nemam vlastne deti a nech si ozaj kazda výchova dieta ako chce ale toto ? Noo velmi ma to prekvapilo ....

avatar

Ufff na hlavu toto

11. máj 2018
avatar

nemám slov,choré

11. máj 2018
avatar
11. máj 2018
avatar
11. máj 2018
avatar

@mamartinka ja som na nu pozerala ako bager na hlinu ci to mysli vazne .... a ona myslela ....

11. máj 2018
avatar

Pre boha 😱😱

11. máj 2018
avatar

No to asi tak, keď sa minule mamička pýtala aký gél na vlasy je vhodný pre 2 r. chlapca

11. máj 2018
avatar

Nechapem. Ved je take teplo, ze staci plavky a ist k jazeru chytat bronz

11. máj 2018
avatar

Choré...

11. máj 2018
avatar

Nie,nie je to normálne.

11. máj 2018
avatar

@irusa tak este gel ked ho chce nakohutikovat.Ale solarko.To co z tej dcery bude o par rokov.

11. máj 2018
avatar

ja som poznala anglicanku co sa od 14 vypekala v solarku a v 19mala mega vrasky jak vysusena 40ka :( u nich to tak frcalo ze to zakazali tusim pre neplnoletych lebo je to fakt horsie ako slnko pre plet

11. máj 2018
avatar

@miadi aj naše solária su od 18+ ale ona proste si isla svoje Ta matka ..... chore dievčatko ide asi na prijímanie ..... tak treba ho presolarkovat

11. máj 2018
avatar

@barborkabehun ja som chodila s mamou tiez do solarka, cca od 10r, vzdy pred dovolenkou tak 2-3-4x som sla na par minut.. Na nieco mi to pomohlo, najma ked som bledula 🤷🏼‍♀️

11. máj 2018
avatar

@barborkabehun ja som raz cumela v Norsku ked starsi ujko vysiel zo solarka :D kde som cakala na kamosku mozno sa len chcel zohriat :D

11. máj 2018
avatar

@barborkabehun ja mimo tému 😃aký používate krém do solarka?

11. máj 2018
avatar

@tamara32 ten napravooooo 🙂 teraz som prvy krat ho mala a som spokojna 🙂

11. máj 2018
avatar
11. máj 2018
avatar

Mama by sa mala preliecit🙈🙈🙈choré toto uz fakt😞

11. máj 2018
avatar

Ja mamten nalavo a tiezsuper

11. máj 2018