Nooo dnes som ostala ako prefackana v solarku ..... 11 ročne dievca s mamou kde mama prehovárala ze na vlastne riziko chce aby jej dcera sa isla poopalovat.... veď bežne chodi u nich v meste do solária ako jej dcera .... akooo to je ozaj normalne od takého veku ???? Neviem nemam vlastne deti a nech si ozaj kazda výchova dieta ako chce ale toto ? Noo velmi ma to prekvapilo ....
nemám slov,choré
@barborkabehun sila toto.
@mamartinka ja som na nu pozerala ako bager na hlinu ci to mysli vazne .... a ona myslela ....
Pre boha 😱😱
No to asi tak, keď sa minule mamička pýtala aký gél na vlasy je vhodný pre 2 r. chlapca
Nechapem. Ved je take teplo, ze staci plavky a ist k jazeru chytat bronz
Choré...
Nie,nie je to normálne.
@irusa tak este gel ked ho chce nakohutikovat.Ale solarko.To co z tej dcery bude o par rokov.
ja som poznala anglicanku co sa od 14 vypekala v solarku a v 19mala mega vrasky jak vysusena 40ka :( u nich to tak frcalo ze to zakazali tusim pre neplnoletych lebo je to fakt horsie ako slnko pre plet
@miadi aj naše solária su od 18+ ale ona proste si isla svoje Ta matka ..... chore dievčatko ide asi na prijímanie ..... tak treba ho presolarkovat
@barborkabehun ja som chodila s mamou tiez do solarka, cca od 10r, vzdy pred dovolenkou tak 2-3-4x som sla na par minut.. Na nieco mi to pomohlo, najma ked som bledula 🤷🏼♀️
@barborkabehun ja som raz cumela v Norsku ked starsi ujko vysiel zo solarka :D kde som cakala na kamosku mozno sa len chcel zohriat :D
@barborkabehun ja mimo tému 😃aký používate krém do solarka?
@tamara32 ten napravooooo 🙂 teraz som prvy krat ho mala a som spokojna 🙂
@barborkabehun dakujem
Mama by sa mala preliecit🙈🙈🙈choré toto uz fakt😞
Ja mamten nalavo a tiezsuper


Ufff na hlavu toto