icon

Outfity do škôlky - musia byť šaty (väčšinou)😂😅🙈😜

1
3
1
5
9
avatar

Krásne,ale nie je ti lúto keď idú na dvor a pride špinava?Mayoral kupujem aj ja,len do škôlky mi je lúto dat 😊

24. sep 2018
avatar
barzco
autor

@zuzanasala 🙈🙈 zatiaľ neprišla až tak veľmi špinavá, všetko sa doteraz vypralo 😅😅 Tak mam z toho rano stres... 😂😂

24. sep 2018
avatar

@barzco inak pekny vkus máš ,mne sa velmi pači aj Zuppa ale ta cena ma odradza,a moja chodi niekedy roztrhana,pokreslena zo škôlky tak sa bojim ju paradiť

24. sep 2018
avatar

Krása fakt 👍👍👍

24. sep 2018
avatar
barzco
autor

@zuzanasala dakujem❤️

24. sep 2018
avatar
barzco
autor

@adell77 dakujem ❤️

24. sep 2018
avatar

Krásne sú všetky 😊 Lilinka je v nich carokrasna 😊

24. sep 2018
avatar
barzco
autor

@jarusita 🙈🙈🙈❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

24. sep 2018