barzco
autor@zuzanasala 🙈🙈 zatiaľ neprišla až tak veľmi špinavá, všetko sa doteraz vypralo 😅😅 Tak mam z toho rano stres... 😂😂
24. sep 2018
@barzco inak pekny vkus máš ,mne sa velmi pači aj Zuppa ale ta cena ma odradza,a moja chodi niekedy roztrhana,pokreslena zo škôlky tak sa bojim ju paradiť
24. sep 2018
Krása fakt 👍👍👍
24. sep 2018
barzco
autor@zuzanasala dakujem❤️
24. sep 2018
Krásne sú všetky 😊 Lilinka je v nich carokrasna 😊
24. sep 2018




























Krásne,ale nie je ti lúto keď idú na dvor a pride špinava?Mayoral kupujem aj ja,len do škôlky mi je lúto dat 😊