Motív pekny, ale je to dosť krivé, také "roztrasené ruky" akoby ho robili....ee
Pekna kerka...aj nechty
Pekná práca 💅👍 😉
No nehorazne krive tetovanie. Nechty ani nevravim
Pravdepodobne sa učís....lebo keby mi takto zrobila nechtarka nechty,tak ju asi pošlem niekam... Tvár pekný ,ale tá kožička ,,🙄 olejcek nikde, rozmazané niečo cervene na ukazovaku,no neviem 🤐 Viac zdokonaliť. Dokončenie zanedbané
to tetovanie sa mi páči 😊
Však sa možno uči časom to bude určite lepšie aj tie nechtarky čo robia takéto nechty sa raz učili a možno robili aj horšie. Chcela by som vidieť koľke zvás by takéto urobili . nikto zneba učeny nespadol. Len kritizovať viete . podla mňa je to pekne len to chce ešte prax 🙂
@slavka0606 pozerala som jej profil a teda nechty robi uz rok minimalne..učí sa tak 3mesiace,ale rok.? Ale ved ok,asi máme iné naroky..Mne keby toto niekto urobil,urcite by som za to nezaplatila preboha
@lovemilkshake robím možno trištvrte roka ;) a viac menej len pre kamošky a rodinu samozrejme že Nie som spokojná na 100 percent ako to vyzerá a tieto sú moje nechty 🙂
@zvarjanova zlý uhol fotky nič viac tetovanie nejde do kriva je rovné a zároveň ešte nieje ani zahojene ;) chodím k profesionálnemu teterovi nie k nejakému typkovy čo doma na kolene by mi to spravil ;)
@baskamx_98 nemyslela som komentár zle..Zdokonalis to,len treba makat..Niekomu treba na zdokonalenie 3mesiace,niekomu rok,je to individuálne 🙂 ale ked ta to baví,tak to rob a možno takto o rok budeš mať profesionálnu kariéru 🙂 a tetovanie je pekné ...Držím palce


To tetovanie je krasne.