Baby ktoré máte doma bazén...cca 10 m3,ako v ňom ohrievate vodu?ale tak aby mala 25-28 stupňov,a dal sa využívať aj keď je vonku napríklad len 22 stupnov?ďakujem 🙂
Baby ktoré máte doma bazén...cca 10 m3,ako v ňom ohrievate vodu?ale tak aby mala 25-28 stupňov,a dal sa využívať aj keď je vonku napríklad len 22 stupnov?ďakujem 🙂