Aj u nás melon z Tesca 😍
28. apr 2017
Mne určite prechádza,aj keď je škaredé počasie.Bolesti hlavy prešli 😀krásne rozkvitnuté diaľky a čerešne
28. apr 2017
Oprava prechádzka a fialky 😀😀😀😀....tablet robí preklepy
28. apr 2017
Keďže ja som na diéte robí mi každé jedlo radosť 😂
28. apr 2017
beababy
autor
28. apr 2017
Mna moja mamina,ked nam v tento uprsany piatok upiekla ,,mnamky,, kolacik
28. apr 2017
beababy
autor@cadulka2908 ja stále hovorím, že mama je raz len mama 😊 vždy keď od nej idem tak mi niečo nabalí, minule domáce uhorky 😊 ale tešila som sa ako decko keď prídem domov a otvorim ich 😄
28. apr 2017
Ano mama je mama. Presne vzdy na nas mysli a vie co nam chuti😉
28. apr 2017
28. apr 2017
Mne staci ked sa na mna usmeju moji krasny krpčekovia...viac mi netreba😍😍
29. apr 2017
Mne svokra, nezavolala ani raz 🙊
29. apr 2017
beababy
autor
30. apr 2017


Dnes zlepšený deň s pizzou a pizza burgrami xD