Dnes už fakt nemám energiu na nič. Nonstop prší a ešte bude, časť záhrady pod vodou, trochu sa nalialo aj do garáže, ALE môj manžel mi urobil leto! Môže byť 😋 Čo vám dnes zlepšilo deň? Posielam #srdiecka 😊
Aj u nás melon z Tesca 😍
Mne určite prechádza,aj keď je škaredé počasie.Bolesti hlavy prešli 😀krásne rozkvitnuté diaľky a čerešne
Oprava prechádzka a fialky 😀😀😀😀....tablet robí preklepy
Keďže ja som na diéte robí mi každé jedlo radosť 😂

Mna moja mamina,ked nam v tento uprsany piatok upiekla ,,mnamky,, kolacik
@cadulka2908 ja stále hovorím, že mama je raz len mama 😊 vždy keď od nej idem tak mi niečo nabalí, minule domáce uhorky 😊 ale tešila som sa ako decko keď prídem domov a otvorim ich 😄
Ano mama je mama. Presne vzdy na nas mysli a vie co nam chuti😉
Mne staci ked sa na mna usmeju moji krasny krpčekovia...viac mi netreba😍😍
Mne svokra, nezavolala ani raz 🙊



Dnes zlepšený deň s pizzou a pizza burgrami xD