icon
1 / 1
avatar

Aj nám slúži 🙂

25. okt 2018
avatar

Aj my používame ❤️❤️❤️

25. okt 2018
avatar

Ano mame.Len mame dievcatko a tasku mame modru😕,ale je vyborna,vela sa tam zmesti.😉

25. okt 2018
avatar

vyuzivame pravidelne na cesty 😍

25. okt 2018
avatar

@ganatovci my tiez dievcatko a taska modra. No nosi starsi syncek na kupalisko. Takze ok.

25. okt 2018
avatar

Aj my ju mame... Obsah veľmi potešil a rýchlo sa minul 😉

25. okt 2018
avatar

Máme sice dievčatko ale je to taka moja cestovna taška. Mam ju nonstop zbalenu. Nahradne oblečenie, potreby na prebalenie. Podložka. Antibakterialny gel. Lyzicka.
Podbradnik. Nejaka ta čokoladka pre mna a presnidavka pre malu 😁plus všelijake kabelkove maličkosti. a ked niekam musim ist iba vezmem a idem 😁 produkty sa nam zišli všetky čo v nej boli 👍

25. okt 2018
avatar

Mám no nepoužívam ju

26. okt 2018
avatar

Baby co obsahovala ta taška? 🙂

26. okt 2019