Aj my používame ❤️❤️❤️
25. okt 2018
Ano mame.Len mame dievcatko a tasku mame modru😕,ale je vyborna,vela sa tam zmesti.😉
25. okt 2018
vyuzivame pravidelne na cesty 😍
25. okt 2018
Aj my ju mame... Obsah veľmi potešil a rýchlo sa minul 😉
25. okt 2018
Máme sice dievčatko ale je to taka moja cestovna taška. Mam ju nonstop zbalenu. Nahradne oblečenie, potreby na prebalenie. Podložka. Antibakterialny gel. Lyzicka.
Podbradnik. Nejaka ta čokoladka pre mna a presnidavka pre malu 😁plus všelijake kabelkove maličkosti. a ked niekam musim ist iba vezmem a idem 😁 produkty sa nam zišli všetky čo v nej boli 👍
25. okt 2018
Mám no nepoužívam ju
26. okt 2018
Baby co obsahovala ta taška? 🙂
26. okt 2019






Aj nám slúži 🙂