Baby maly mi dnes 2x vracal, raz ráno a teraz veçer.. chucacik všetko dal zo seba von, len sa chcem spytat, mam mu davat aj nieco este jest pred spanim? sak to bude hladny celu noc určute ☹ ak hej, tak pls poraďte čo, mliečne som vylúčila, pije čajik.. vďaka
Jedlo už dnes určite nie. Slabý čierny čaj a minerálka po lyžičkách bude stacit
Ak máš daj mu hylak, jesť určite nie, len piť, dobrý je harmančekovy alebo čučoriedkovy čaj
Tiez odp.len cajik dobre by bolo cierny slaby. Je teraz rozsireny virus, aj my sme mali pred mesiacom jeden den grckala a potom este 2dni hnackovala. Ani dr. Nam na to nic nedal len dieta. Skore uzdravenie ❤
Myslela som si baby, ďakujem vám pekne.. :-*
Mozno nieco suche rohlik s cajikom alebo suchar ak by ozaj uz bol hladnt
Ak by pytal papat, tak by som mu dala suchy rohlik - jest pomalicky.
Ak mas smectu, tak tu dat cuckat.
Kulišek by som dala a len caj
Baby nepytal uz nic papat, vypil vela vela cajiku, prekvapivo ani "mèko" (mlieko) nepytal a uz spinka.. teraz už len sledovať a aby bolo dobre do rána 🙂 ďakujem vam pekne 🙂


radsej nie,ale ten cajik davaj a ak rano skoc k doktorke...