Baby poraďte nejake masko, k zemiakom, ktore naplnim bryndzou a slaninkou.. Vďakaa, za srdiečko kaźdý návrh 🙂
(Spravila by som panenku, ale nemám doma 😀 ) Dikes, mam hovadzinu, kuracinu a bravčovinu 😀
Naplniť asi najlepšie kuracie. Zvyšné sa dlho robia. To jedine ak by si dala do pekáča predpísať a potom pridala bryndzu a slaninou na vrch
Prepiecť
baby ja som nevedela ako to sformulovat, aby to nevyznelo tak, ako som nechcela 😀 ja idem tie zemiaky tak plniť :-*
Robila som podla jedneho receptu z kuchyna lidla ale tam namiesto kuracinky pouzili porcacie prsia😀
ja by som sla do bravcoveho..idealne pliecko alebo krkovicka
*morcacie
Baby ako ale masko pripravit? 😁 aby pasovali chute? ☺
No kedze tie zemiaky budu mat dost vyraznu chut, tak to maso nemozes uz niak moc upravovat. Ja by som len tak niak okorenila, sojovku dala, korenie a opiekla, potom trosku mozno z tej slaninky a dorobila stavu z vypeku
@moni kuracie rezne, bravcove stehno, bravcove kare, hovadzi krk 😊
@marcelarefat hej asi nebudem teda spekulovat, vďaka :-*
@bejulka11 presne ako pise @marcelarefat chut zemiakov a bryndze bude vyrazna takze to drz na nejakych prirodnych reznoch, grilovanych alebo comsi zapekanom. mne osobne viac chuti kare lebo nie je take suche ako stehno. krk mas skor vhodny na gulas, alebo kocky na stave a neviem ci by to pasovalo k zemiakom/bryndzi
😃😃😃 tak potom ozaj len na prirodno.
Vďaka vam, nebudem vymýšlat a spravím čosi obyč.. Vďakaa 😍
@bejulka11 urcite to bude dore. Keby sa ti bili chute tak by to bolo o nicom. Bryndza aj slaninka ma svoju specificku chut, k nim by som uz nic nedavala. Bolo by to moc prekombinovane. A obycajne to nebude vdaka tej kombinacii, co bude v zemiakoch😉
ja by som asi kuracie prsia tak urobila.