Baby, poraďte sivú (čo najviac sivú/silver"bielu) farbu na vlasy.. treba mi to na sobotu, a tá ktorú používam mi do vtedy nedojde (z netu) .. čiže iba teta/101/DMka/tesco.. Vvďakaaa 🙂
Naturie maju v kauflande ak máš na blízku
@bejulka11 ja davam peroxid a melir na odrasty..je to zlt sice ale stiahne mi tmavy odrast...poradila kadernicka... funguje to...trosku som zlta ale nevadi..pockam chvilku a dzabem uz farbu,davam vzdy pre istotu 2,semtam sa mi stane ze zabudnem zafarbit nieco zlte... peroxid s melirom nechavam 30minut.
melirovaci prasok kupis a tam pise kolko peroxidu...je peroxi 9tka a 12tka... ja 12tku kupujem...na jeden melirovai prasok ide tusim 50ml peroxidu to ti tam vsetko pise...
Ash blonde Garnier 111
Je to krasna farba
Baby ja som ju v kauflande nenašla :( kupila som tieto (hNed hodim foto a dam fotku pred aj po 😀 idem sa farbit 😀
Viac sivu som nenasla, a to som obehala snad všetko ☹
Ja mam teda melir,ale na dobielenie alebo teda zosivenie pouzivam sampon shauma a v dmke kupujem farebne tuzidlo...
Sampon
A taketo tuzidlo
Takto mam pred.. Som zvedava po 😃
@bejulka11 u nas maju tieto farby v teta drogerii skus ci nebude tam
no peroxid by som tahala vsade tam kde mas hnede,do stratena. po 30min. zmyt zabalzamovat pockat hodinku... a potom zafarbit..ak nikde nejdes zafarbis zajtra....nemas to take zle cize si pockaj aby si si zbytocne nenicila vlasy na dalsi tyzden napriklad...ja tak mala bezne po c9 a dalo sa s tym zit.. 🙂















Ja používam túto značku, no v Tescu som ju nevidela kupujem ju len v malej drogerke na sídlisku.