Baby, viete mi poradiť, kde kupim (aj na nete) zimné detské horčicové topánky (traktorky), velkosť 19? Vďaka 🙂
V nexte majú vyzerajú krásne aj naživo
13. nov 2015
@bejulka11 my sme ich teraz kupili v pepco v malackach za 10e mali myslim aj male cisla. V nutry su krasne hunate teple
14. nov 2015
bejulka11
autor@magnum2008 jeeej vážne? No idem tam dnes nabehnuť, to mam po ceste.. next az buduci tyzden :-/ ďakujem krasne 🙂
14. nov 2015
Ja som videla v deichmane ale neviem ake cisla mali 🙂