No neviem baby mne to takto ukazovali pred rokom A práve mám V postielke babo😉
ja takto minuly mesiac, ale prisla... aj sme si vydychli, ale aj sklamanie bolo 🙂
Jeeeej, zeby dalši vlasačik? 😉
zlatik tato appka sa nemýli 🙂)moja Mia vyšla presne podľa nej keďže cyklus mam pravidelný 🙂 tak sú len dve možnosti 🙂 ja už by som 4 testy mala iste za sebou
@krasneleto moja ja mam nepravidelny, hadam ma to zahcrani 😃
@bejulka11 a nemáš tam sex poznačený 🙂 tak hádam to bude tak ako chceš aby bolo 🙂
A čo by si chcela aby bola pravda? 😂😂Ja som to tiež tak mala a veru to už všetka sranda skončila ale našťastie som dostala 😂
Aka je to appka hladam.nejaku dobru dajte tipy 😉
ja som na tom presne takisto :D mala mi už končiť, a mrcha ešte ani neprišla :D ne to aby skončila :D a tiež po večeroch vinčisko pijem a horúcu vaňu púšťam :D milujem tú appku ale ked mi ukazuje, že mi mešká :D tak ma všetká sranda prechádza 🙂
@bejulka11 tuším aj ja mám pokazenú appku 😀 mala som teliesko, potom vypadlo, odvtedy moc nepravidelné, raz cyklus 16 dní, potom 41. Teraz som mala 3 krát po sebe presne. A dnes 4. deň, čo meškajú.....
@bibyke nie, zatial nie 😀 mrcha prisla... ale hadam este bude 🙂 boli to dlhe skoro dva tyzdne pre manzela 😀 mam pocit, ze uz sa s tym zacinal zmierovat... a ja uz som basnila, ze si kupim ten paradny retro kozeny kocik, co som chcela pri Adamovi... a on iba tak nevedomky, ale nie ten bezovy, radsej tmavo modry, ten sa mi viac lubil 😀 😀 😀 ale svato svate s bije do prs, ze tretie nechce 😀
Aj mne takto meskali stale som si hovorila ze yo nieje pravda ze pridu no neprisli 😉
@gwen29 čakáš tretie?
@jerryjanka ano
Jeeej gratulujem
@jerryjanka dakujem 😉


ja som na tom presne tak isto))) takze cakam a cakam .....