aj moje deti ich milujú
12. máj 2015
velmi pekná rozprávka, mala som ju vešmi rada..
12. máj 2015
Perfektná rozprávka a superácky slovenský dabing
18. máj 2015
Ked som videla prvý krát tuto rozprávku, tak som vedela ze moja dcera sa bude volať Kristína . A aj sa vola. 😊
22. máj 2015
super rozprávka, ešte aj teraz si ju rada pozriem🙂
21. mar 2017

Miazgovci 😀