Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Milujem rodinné oslavy 😍 a 13.narodky nášho najmladšieho je skvelá príležitosť na bowling...torta,chlebíčky...no super bolo 👍

  (3 fotky)

  To je tak,keď som v robote,vždy nejaká akcoška....manžo s deťmi na guláš cupe a ja v robote obedujem párky....😆😆😆

  Tak hurá do nového týždňa kočeny 😉

  Chaloši sa kúpu a Argo stráži maminu 😍😉 krásny deň sme mali 👍👌

  (2 fotky)

  Som dostala ❤ z lásky 😍

  didiana333
  Správa bola zmenená    7. máj 2017    

  Jerguš (21r) a Argo (3mes) takých fešákov mám ja doma 😍

  (2 fotky)
  didiana333
  6. máj 2017    Čítané 223x

  Testovanie NUANCE

  Nuance sérum (všetky typy pleti)  – Som užívateľkou produktov značky Nuance a to najmä séra na všetky druhy pleti Nuance. Často chodievam do spoločnosti a vždy dostávam veľa komplimentov na vzhľad mojej pokožky, pričom sa mi podobné situácie udiali už aj v práci, kde mi úplne cudzí ľudia pochválili tvár. Sérum je priehľadné a moja pokožka vyzerá zdravá ako nikdy predtým. Podľa mojich skúseností, už malé množstvo krému dosahuje preukázateľné výsledky.

  Denný krém Nuance (normálna a zmiešaná pleť) – Používam tento krém takmer každý deň a som spokojná s výsledkami.  Krém sa jednoducho nanáša, príjemne vonia a bol nežný aj na moju citlivú pokožku. Už po týždni bola moja pleť viditeľne mladšia a vláčnejšia.

  Denný krém Nuance (suchá pleť) – Tento krém som dala na skušku kamarátke, pretože má pomerne suchú pleť. Aj keď je sotva po tridsiatke, je veľmi športový typ a už sa jej prehlbujú vrásky na tvári. S krémom bola nadmieru spokojná. Krém neupcháva póry, dovoľuje pokožke dýchať a po krátkej dobe mala pleť znova hladkú.

  Nočný krém Nuance (všetky typy pleti) – Krém má príjemnú vôňu a skvelú textúru, moja tvár bola ráno po aplikácii krému ako nová. Produkt by som odporúčala každému, kto túži po vyhladenej a rozžiarenej pleti.

  Očný krém (všetky typy pleti) – Očné krémy veľmi nepoužívam ale keď som už mala jeden k dispozícii rozhodla som sa dať mu šancu. Často bývam hore dlho do noci a ponocovanie sa mi začalo prejavovať hlavne na zjavných kruhoch pod očami. Nevšímala som si (alebo som skôr nemala čas si všimnúť) moje unavené oči ale výsledky očného krému ma prinútili pozrieť sa do zrkadla ešte raz. Po pár dňoch som sa mohla presvedčiť o pozitívnych účinkoch očného krému, kruhy postupne ustupujú a moje oči vyzerajú živšie ako nikdy predtým.

  Veľmi ďakujem za možnosť testovať krémy Nuance a doporučujem ich aj pod make-up a líčenie. 

  #test_nuance2 Dobré ránko, modelka už zo mňa nebude 😂😂😂, ale s Nuance sa tak niekedy cítim 😉👍👍👍

  Moji milovaní kuchtíci 😉😍😁 Erik 7r, Jerguš 21r. 😘

  #test_nuance2 Dobré ránko s Nuance 😍 Mágia s Nuance...čistota,ľahkosť a účinnosť 😉 moja pleť si to užíva 👍

  Moje malé choručké...dobehla ho angína 😷

  #test_nuance2 Ráno a deň mi spríjemňuje očný a denný krém... Rada Nuance Supreme Lifting pôsobí proti prejavom starnutia 😉 a veru,aj známi si všimli na mne "nejakú zmenu" 😍

  #test_nuance2 Ja som sa zamilovala😍...nočný krém je úžasný....

  #test_nuance2 Jupíííí...balíček výrobkov včera prišiel 😉 Ešte večer,po príchode z robotky som sa vrhla na rozbaľovanie 😀 cítila som sa ako dieťa,ktoré dostalo vytúžený darček 🙂 Ďakujem za možnosť testovať výrobky Nuance 😉 Veľmi sa na to teším.....👍

  (2 fotky)

  Moj najmenší Erik má dnes meninky....cmuk,poklad moj....

  Dnes bol drobec ako čertík...a teraz som zistila,že máme šiesty zub...tak aspon viem príčinu jeho problémov. Aj mojich...;o)))

  Erik má dnes prvé narodky...:o))) Narodil sa pred rokom o 8.08 ráno....:o))))

  Tak z choroby sme vyliezli a teraz sa zase ďalšie zuby tlačia...takže naše noci sú úúžasnéééé....vydržať 😉

  Môj drobček konečne štvornožkuje,lenivec malý... 🙂 ale je to také chutnučkéééé...teším sa z neho...🙂

  Môj najmenší má dnes 11 mesiačikov....:o)))