aj myyyy.... 🙂
12. máj 2015
Aj ja...
12. máj 2015
este maju moje deti hreben a kefu 😁😁😁
13. máj 2015
..aj my sme mali 🙂
17. máj 2015
tuším som to mala v ružovom🙂
17. máj 2015
vau to su krásne spomienky super album- omladla som o 30 rokov 🙂
18. máj 2015
wauw , mala som 🙂
22. máj 2015
Mala som aj ja...ten fen bol na baterku
22. jan 2017
odpadnem...uplne ale ze uplne som zabudla, ze sme take mali 😍😃 dakujem za tento album 😘❤️
15. mar 2023
belasy_motylik
autor@lulupity ja ďakujem, musím sa priznať že sa pomocou neho veľmi a často rada vraciam do detstva a ak rovnako teší aj niekoho iného tak je moja radosť dvojnásobná ☺️❤️
15. mar 2023

mali sme so segrou 🙂