Co som sa vnich naspavala..babka mala hrubsie aj tensie a este aj tenucke drevene..rada som,chodila,ako,ovca..aj nasim saapacim,ked sapritocim
14. máj 2015
ja som sa s nimi rada hrávala😀
17. máj 2015
U nas este funguju 😉
18. máj 2015
Jemine, toto ma ešte aj moja mama 😀
7. jún 2015
ešte aj moja svokra ich používa😀
21. mar 2017

take a este aj na trvalu ,take drevenne a ked mama babke robila trvalu fujha smrdel cely dom ....