icon
38 / 621
avatar

Moja len v modrom🙂

12. máj 2015
avatar

aj u nas bola modra

12. máj 2015
avatar

Ja presne takuto som mala 🙂

12. máj 2015
avatar

my sme mali prave presne takuto istu...

12. máj 2015
avatar

Ja som mala bordovu. Toto boli super trojkolky, nie ako teraz, ze pedale na kolese :-/

13. máj 2015
avatar

Este mame, drobec na nej trenuje

14. máj 2015
avatar

Môj otec takú našiel po mne na povale u babky, opravil ju a môj syn na nej lietal asi dva roky, nechcel odrážadlo, malý bicykel, kolobežku, nič, a na námestí sa deti takmer bili, čo sa tiež chceli previesť.

22. máj 2015
avatar

Taku presne som mala 😃

17. okt 2016
avatar

@eva.ballester ja tiež🙂

17. okt 2016