aj u nas bola modra
12. máj 2015
Ja presne takuto som mala 🙂
12. máj 2015
my sme mali prave presne takuto istu...
12. máj 2015
Ja som mala bordovu. Toto boli super trojkolky, nie ako teraz, ze pedale na kolese :-/
13. máj 2015
Este mame, drobec na nej trenuje
14. máj 2015
Môj otec takú našiel po mne na povale u babky, opravil ju a môj syn na nej lietal asi dva roky, nechcel odrážadlo, malý bicykel, kolobežku, nič, a na námestí sa deti takmer bili, čo sa tiež chceli previesť.
22. máj 2015
Taku presne som mala 😃
17. okt 2016
belasy_motylik
autor@eva.ballester ja tiež🙂
17. okt 2016

Moja len v modrom🙂