icon
98 / 621
avatar

Sme mamke furt brali gumu zo siacieho stroja 😃 este ze mala zasoby ako keby vojna mala prist ☺

12. máj 2015
avatar

Pamataaam...cez velke prestavky a po skole sme skackali aj my.. 👍👍👍

13. máj 2015
avatar

presne teraz som si zaspominala cez velku prestavku na slolskom dvore sme to hrali ked bolo skaaredo v nutri na chodbe alebo ked som sla von aj tam 🙂

13. máj 2015
avatar

a ked sme neboli tri, postacil aj kontajner 🙂

14. máj 2015
avatar

@maminkazuzi mne dve stolicky 😆

14. máj 2015
avatar

Nechapem preco sa to uz na ulici nehrava. Dceru to naucim ked bude starsia

14. máj 2015
avatar

Vcera mi vravel manzel, ze aj on ako chalan skakal gumu. Dokonca si pamatal viac zostav ako ja 😆😅😉

15. máj 2015
avatar

tieto deti ani nevedia o čo prichadzaju...

16. máj 2015
avatar

Jeeej, ja som akurát dnes doobeda učila dcérku - prváčku skákať na gume. Pamätám si ale iba "koníčky, kone, kôň". Zatiaľ stačí, ale ak by ste niektorá vedeli viac, rada si zaspomínam a posuniem ďalšej generácii🙂

17. máj 2015
avatar

Ja si este normalne pamatam ako sa skakala "ceresnova" juj ale by som si to vyskusala 😄 😁 😃

18. máj 2015
avatar
18. máj 2015
avatar

Celé poobedie sme s kamoškami pred činžiakom skákali 🙂 ach to boli časy 🙂

20. máj 2015
avatar

Stále a všade sme skákali.

16. okt 2016
avatar

@vichy77 presne, tiez nechápem prečo to teraz nerobia

21. mar 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

My to s kamoskou a s dcerami skaceme na ihrisku,uz si nepamatame uplne tie stare,ale vymyslame si svoje. Gumu som uz davno kupila taku farebnu

21. mar 2017
avatar

milovala som gumu...v cvickach 🙂 ze raz dva tri - dva dva tri - tri dva tri - ci ako to len slo - a moj sused fero dokazal skocit take ze na usiach sme drzali 😂 aaaaa necudo - dotiahol to od vysokej gumy az do baletu snd 👌😍 dalo by sa povedat, ze ten toho ale preskakal v zivote...a ja nakoniec tiez 😁🙏🏻

15. mar 2023
avatar

@lulupity preto sa naša generácia dokáže z kadečoho vyskákať 😀. No akože neviem či by to mnohé dnešné detská s ich kondičkou dali 😄

15. mar 2023
avatar

@belasy_motylik tak sme si to vsetko odskakali 😅😁

16. mar 2023
avatar

@lulupity zaspavala som vcera s tym, ze som sa snazila urputne preniknut do neskonaly h hlbon mojej mysle a spomenut si jednotlive zostavy - mam vylovene take fragmenty, ze sa tusim slaplo na gumu a niekedy z vyskoku na oboje gumy prislapnut...potom take, ze sa guma z jednej strany prehodila jednou nohou cez tu druhu - dovod uz blizsie urcit nedokazem 🧐 kokos a asi si ju pekne natiahnem a chlapci budu drzat a budeme skakat 😍🥳

16. mar 2023