My ju mame na chate dodnes
13. máj 2015
@helena56800 tiez aj moja mala ma
13. máj 2015
Mne uz ostalo len zrkadlo
14. máj 2015
Kamoska mala ruzove....a strasne som jej ho zavidela 😀
15. máj 2015
veru aj my ju máme dodnes.
17. máj 2015
jej aj ja som závidela sesternici 🙂 a zrovna včera som nan myslela 🙂 ale bolo biele
18. máj 2015
joooj ktovie kde som ho dala... este aj tie pukačky som mala ☹ boze to bolo snád v minulom zivote...
18. máj 2015
Aj ja som mala ale ruzove. Normalne si este pamatam aku mal vonu ten suflik ked sa otvoril. Potom sme si ju premalovali na cierno. Skoda za neviem kde sme ju zapatrosili.
22. jan 2017
belasy_motylik
autor@mariana84 aj ja som mala ružové. Taká jemná staroružová. Naši ho asi vyhodili ☹ A na tú vôňu sa tiež pamätám, jemná vôňa lisovaného dreva 🙂
22. jan 2017
aj ja som mala ružové
17. mar 2017

takú bielu mám aj teraz na nočnom stolíku