icon
48 / 621
avatar

takú bielu mám aj teraz na nočnom stolíku

12. máj 2015
avatar

My ju mame na chate dodnes

13. máj 2015
avatar

@helena56800 tiez aj moja mala ma

13. máj 2015
avatar

Mne uz ostalo len zrkadlo

14. máj 2015
avatar

Kamoska mala ruzove....a strasne som jej ho zavidela 😀

15. máj 2015
avatar

veru aj my ju máme dodnes.

17. máj 2015
avatar

jej aj ja som závidela sesternici 🙂 a zrovna včera som nan myslela 🙂 ale bolo biele

18. máj 2015
avatar

joooj ktovie kde som ho dala... este aj tie pukačky som mala ☹ boze to bolo snád v minulom zivote...

18. máj 2015
avatar

Aj ja som mala ale ruzove. Normalne si este pamatam aku mal vonu ten suflik ked sa otvoril. Potom sme si ju premalovali na cierno. Skoda za neviem kde sme ju zapatrosili.

22. jan 2017
avatar

@mariana84 aj ja som mala ružové. Taká jemná staroružová. Naši ho asi vyhodili ☹ A na tú vôňu sa tiež pamätám, jemná vôňa lisovaného dreva 🙂

22. jan 2017
avatar

aj ja som mala ružové

17. mar 2017