Tiez mam ruzovu
13. máj 2015
ja som mala vlasy pod lopatky a nasadit si ju na hlavu auuuuuuu 🙂 no a po plavaní ani dat dolu ani nehovorím 🙂 strašne pevná bola 🙂
14. máj 2015
..au..
14. máj 2015
ej mala som🙂
17. máj 2015
ja mam este doma a modru :D
17. máj 2015
túto ešte máme doma 😀
18. máj 2015
Povinná výbava na plaveckom
18. máj 2015
ruzovúú hnusne trhala vlasy
19. máj 2015
ja som mala taku zabacu zelenu...dcera ked bola mala,tak ju otocila naruby a hrala sa na plesateho uja :D
19. máj 2015

......som asi divna, ale ja som mala rada ich vonu 😄