icon
88 / 621
avatar

......som asi divna, ale ja som mala rada ich vonu 😄

12. máj 2015
avatar

@beatushka niesi, aj ja 😀 mala som ružovú

13. máj 2015
avatar

Tiez mam ruzovu

13. máj 2015
avatar

@cecilka88 😄 tak to si ma potesila, ze vtom nie som sama

13. máj 2015
avatar

ja som mala vlasy pod lopatky a nasadit si ju na hlavu auuuuuuu 🙂 no a po plavaní ani dat dolu ani nehovorím 🙂 strašne pevná bola 🙂

14. máj 2015
avatar
14. máj 2015
avatar

ej mala som🙂

17. máj 2015
avatar

ja mam este doma a modru :D

17. máj 2015
avatar

túto ešte máme doma 😀

18. máj 2015
avatar

Povinná výbava na plaveckom

18. máj 2015
avatar
18. máj 2015
avatar

ruzovúú hnusne trhala vlasy

19. máj 2015
avatar

ja som mala taku zabacu zelenu...dcera ked bola mala,tak ju otocila naruby a hrala sa na plesateho uja :D

19. máj 2015