Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

Rozširujúce štúdium primárnej pedagogiky v Prešove. Máte skúsenosti?
Ahojte. Prosím vás, je tu niekto kto študoval alebo ešte študuje na PU primárnu pedagogiku (rozširujúce štúdium)? Potrebovala by som odpoveď na pár otázok. Dakujem
Ahojte. Bol niekto tento týždeň na Hrebienku?
POmoze mi niekto??? Nemozem sa prihlasit na internej banking. Normalne sa prihlasim, prijde smska ze som sa uspesne prihlasila a potom hned skoci na zaciatok, vyhodi ma to naspat. Opakovala som to vcera a aj dnes a nijako sa nemozem dostat na svoj ucet. Stretol sa s tym niekto???