Scrable po socialisticky ☺
12. máj 2015
veru škoda že sa niektoré hračky už nevyrábajú.
17. máj 2015
@titkovamiriam V draciku som taketo malemu kupila asi pred tyzdnom 🙂
17. máj 2015
@wandie to fakt,ja by som to hned kupila,ked sa ucil Marek pismenka,super vecicka
17. máj 2015
@titkovamiriam Anoo, a stalo to tusim okolo 5 Eur, 🙂
17. máj 2015
my sme to nasli asi pred mesiacom u babky a uz to mame doma 🙂
18. máj 2015
máme ešte stále 🙂
20. máj 2015
tak toto zhanam, nepreda niekto ?
22. máj 2015
my to niekde doma máme, ale už novšie.. veru bez úspechu
11. jún 2015
My to predavame v AllToyse . . .
1. mar 2017
aj my to máme doma, ale nezaujalo😒
21. mar 2017
belasy_motylik
autor@petra71 teraz už majú deti úplne iný level. Na ich škodu😔
21. mar 2017

škoda toto som už nikde nevidela