icon
101 / 621
avatar
14. máj 2015
avatar

Kupili sme dom,caka ma tam...😂,nemam rada tieto linky,najma cervene..😲Ale na novu zatial nie je.

17. máj 2015
avatar

@jooj nevadí, budeš v kurze, veď fičí retro

17. máj 2015
avatar

ona sa dokonca teraz opät zacala vyrabat 🙂je opät IN 🙂

17. máj 2015
avatar

svokra sa jej nechce vzdat ani za nic 🙂

30. júl 2015
avatar

Babka ju ma stale a inu si v jej kuchyni ani predstavit neviem :D 🙂

11. okt 2015
avatar

Nasi ju stale maju

21. mar 2017