Kupili sme dom,caka ma tam...😂,nemam rada tieto linky,najma cervene..😲Ale na novu zatial nie je.
17. máj 2015
@jooj nevadí, budeš v kurze, veď fičí retro
17. máj 2015
ona sa dokonca teraz opät zacala vyrabat 🙂je opät IN 🙂
17. máj 2015
svokra sa jej nechce vzdat ani za nic 🙂
30. júl 2015
Babka ju ma stale a inu si v jej kuchyni ani predstavit neviem :D 🙂
11. okt 2015
Nasi ju stale maju
21. mar 2017

carmenka