icon
25 / 621
avatar

cely album sme nazbierali

13. máj 2015
avatar

Boze niekolko albumov som ich vyzbierala 😀

13. máj 2015
avatar

Kuku ruku, stastie nove, chrumkave i kakaove.. Tak nejak bola na to reklama

14. máj 2015
avatar

to teda bola hitovka...

16. máj 2015
avatar

veru zbierali sme všetci ako divý😀

17. máj 2015
avatar

Este ten album mam🙂 chyba v nom par nalepiek, co som nestihla nazbierat, vymenit. Mila pamiatka

18. máj 2015
avatar

mne chutili tieto napolitanky..vzdy nam babka aj mama na vyplatu kupila jednu krabicu :D

19. máj 2015
avatar

@vichy77... Ststni sme len ked ho mame, kuku ruku povedz mame 😀

22. máj 2015
avatar

<3 boze tieto som milovala!!! ešte si pamätám na ich chuť 🙂 samozrejme nálepky ako bonus 🙂

27. dec 2015
avatar

keby to teraz zacali vyrabat, tak by bola bitka o to.

19. apr 2016
avatar

@schwalbe3 Sme to lepili po kuchyni mamke na radost 😂

17. okt 2016
avatar

Ked byva v Lidli retro tyzden, tak ich mavaju. Len vzdy, ked tam pridem, uz nie su. Predavacky hovoria, ze ludia ich beru po krabiciach. Sa necudujem, asi vsetci ich milovali 🙂 Ja ako decko si pamatam, ze ked som videla prazdny obal na chodniku, rychlo som ho bezala otocit, ci tam este nebude nalepka. Ale nikdy nebola :D

17. okt 2016
avatar

@kabba u nás v Lidli ich mali už viac krát, škoda, keby som bola vedela rada ti kúpim. Ale poteším ťa, mali sme ich doma hádam 20, lebo veď Koukou Roukou som milovala.......a vôbec to nie sú tie originál socialistické. Jediné, čo je identické je obal, aj nálepky vo vnútri vyzerajú trochu inak, ale chuť dobošiek úplne iná a teda lepšia rozhodne nie. A tak som sa tešila.

sticker
17. okt 2016
avatar

@kabba opäť budú v akcii v Lidli, tak som si spomenula na teba😉

27. okt 2016
avatar

Dakujem velmi pekne! 🙂 Pojdem pozriet hned v pondelok rano, poobede by uz nebola sanca 🙂

27. okt 2016
avatar

My sme ich v Lidli raz kúpili a teda majú ďaleko od starých.

20. mar 2017
avatar

@celine úplne nechutné sú tieto nové, fuj

20. mar 2017
avatar

@belasy_motylik to okolo povodneho keksika ani nepreslo. Doteraz si pamatam tu chut a toto som ani nedojedla a vyhodila. Sama umelina.

21. mar 2017