icon
148 / 621
avatar

aký drahý bol ten cukor

16. máj 2015
avatar

Ja si dokonca pamatam ze sme mali kockovy cukor v tvaroch ako na zolikovych kartach a boli ruzove modre. Boli brutalne drahe a ktovie ci sme ich nemali z tuziku.

12. nov 2016
avatar

@tomadam aj my sme ich kupovali 🙂

12. nov 2016