Ja si dokonca pamatam ze sme mali kockovy cukor v tvaroch ako na zolikovych kartach a boli ruzove modre. Boli brutalne drahe a ktovie ci sme ich nemali z tuziku.
12. nov 2016
belasy_motylik
autor@tomadam aj my sme ich kupovali 🙂
12. nov 2016
Ja si dokonca pamatam ze sme mali kockovy cukor v tvaroch ako na zolikovych kartach a boli ruzove modre. Boli brutalne drahe a ktovie ci sme ich nemali z tuziku.
@tomadam aj my sme ich kupovali 🙂
aký drahý bol ten cukor