mame cervene 🙂
28. júl 2015
take mame doma 🙂
11. okt 2015
belasy_motylik
autor@vepiku to bol hit, v asi každej domácnosti bolo 🙂 Používalo sa ako dekorácia, do vnútra sa väčšinou dávali cukríky 🙂
11. okt 2015
nie, nie, my sme v tom drzali, vlastne aj drzime sponky, gumky a podobne srandy 🙂
11. okt 2015
belasy_motylik
autor@hhenike to vážne? My aj vlastne všetci čo si pamätám ho mávali v obývačke alebo kuchyni a mávali v ňom cukríky, keď prišla návšteva, tak sa z toho ponúkalo v rámci "machrovania" 🙂
11. okt 2015
ja som si tam chcela dat vseetky vzdelávacie vecci o jablcku..
13. okt 2015

Toto jablko aj mas doma? Take surne zhanam..