icon
316 / 621
avatar

Presne taku este mam aj s tym papierom.novu nepouzitu 😊

2. mar 2017
avatar

@malinovka333 mozete mi pripomenut co to je .. nieco mi to hovori no nemozem si spomenut ze co to bolo.. lesk.alebo balzam ci nieco take ?

16. mar 2017
avatar

@anka1104 to sú kojenecké sklenené fľašky😅😉

16. mar 2017
avatar

@belasy_motylik vazne ??? Boze ta som tomu dala ...😁😁😂😂😂😁

16. mar 2017
avatar

@anka1104 no zabila si poriadne 😂👍 ale zase fantáziu máš dokonalú😉

16. mar 2017
avatar

@belasy_motylik no ja si neviem pomoct mne to pripomenulo bud lesk alebo co ...to malo taku vaticku navrchu a toto mi to pripomenulo

16. mar 2017
avatar

mam tu bielu a aj moja mala s nej pije teraz... 🙂

17. mar 2017
avatar

Ja mam uz len flasu, bez toho plastoveho uzaveru

21. mar 2017