ahojte, chcem si kupit taku tu nadobu s kohutikom na vodu. tie ktore to mate, ktora je kvalitna a netecie? dakujem
myslíš na dažďovú? Lebo my takú máme.
28. apr 2026
Ak myslíš na limonády, tak ja mám tuším 5l z ORIONu a som spokojná
28. apr 2026
Na limonádu máme z Orion domáce potreby.
28. apr 2026
28. apr 2026
Mám z Pepca a je dobrá