dievcata ako sa robi s tou sodou ked chcem zistit pohlavie dietata to sa robi len rano?dakujem
Nalejes moc do trochu sody
11. okt 2016
Môžem aj keď som ešte len 6tt?
11. okt 2016
@kikataldikova tuším tam písalo okolo 13tt
11. okt 2016
Ach jaj, ja to nevydržím :D
11. okt 2016
Potom dajte vedieť, či vyšlo 🙂
11. okt 2016
@kikataldikova však urobiť si mozes
11. okt 2016
Mne to nevyslo, blbost
11. okt 2016
Mne to nevyslo, blbost
11. okt 2016
Nie hocikedy mozes