icon

dievcata ako sa robi s tou sodou ked chcem zistit pohlavie dietata to sa robi len rano?dakujem

avatar

Nie hocikedy mozes

11. okt 2016
avatar

Nalejes moc do trochu sody

11. okt 2016
avatar

Môžem aj keď som ešte len 6tt?

11. okt 2016
avatar

@kikataldikova tuším tam písalo okolo 13tt

11. okt 2016
avatar

Ach jaj, ja to nevydržím :D

11. okt 2016
avatar

Potom dajte vedieť, či vyšlo 🙂

11. okt 2016
avatar

@kikataldikova však urobiť si mozes

11. okt 2016
avatar

Mne to nevyslo, blbost

11. okt 2016
avatar

Mne to nevyslo, blbost

11. okt 2016