icon

Baby čím umyvate plavaciu podlahu? Aj ju nejako dezinfikujete?

avatar

ja som robila shake savo a pronto, samotne pronto sa moc smykalo🙂

30. dec 2012
avatar

Savo na podlahy, u mňa číslo jeden. Teraz mám s vôňou Lemongrass, úžastné, krásne vonia, žiadne šmuhy

30. dec 2012
avatar

vodou s troskou avivaze, prevonia a podlaha sa leskne, ked to vsak s avivazou prezenies, ostanu smuhy, tak len tak jemne 🙂

30. dec 2012
avatar

@silinka10
@dadka1010
@jana1056 ja pouzivam alex alebo diavu na podlahy🙂

30. dec 2012
avatar

MAX SAN

30. dec 2012
avatar
biba321
autor

@kytykenka a kolko toho max san pls? ja s nim umyvam klucky a vodov.kohutiky,takze ho mam

30. dec 2012
avatar
biba321
autor

@dadka1010 a to savo na podlahy-to je uz priamo namiesane,či si to este nejako s vodou pripravit?

30. dec 2012
avatar
biba321
autor

Dik moc babule,pokukam v obchode🙂

30. dec 2012
avatar

@biba321 davam tri odmerkky

31. dec 2012
avatar

@biba321 To savo sú rôzne druhy, toto čo mám teraz je univerzálny to sa len do vody naleje, ako bežný prípravok, podľa návodu, ja však dávam vždy menej, lebo sa zvykne šmýkať.

31. dec 2012
avatar
biba321
autor

@dadka1010 a nesmrdi moc potom izba?lebo co som mala savo do kupelne,tak dost agresivne bolo:/

31. dec 2012
avatar
biba321
autor

@kytykenka 3 odmerky na liter?

31. dec 2012
avatar

@biba321 nee ja davam do vody tam mam asi cca 5 litrov co umyvam zem

31. dec 2012
avatar

@kytykenka Práveže krásne vonia, toto je savo na podlahy, iné ako to dezinfekčné. Tento lemongrass vonia krásne, toto je univerzálne. Mala som aj priamo na plávajúce, to tiež pekne voňalo, ale to neviem aká bola vôňa presne. Však kukni v drogérke ich je kopa

31. dec 2012
avatar

@dadka1010 mne si to chela poslat?ee 😀

31. dec 2012
avatar

@kytykenka Tak aj tak si to prečíta aj tá správna osôbka 😉

31. dec 2012