bibi_adka
autortak tu sú rohliky
6. mar 2016
mozem este rychlu otazku, jak dlho piect tie rohliky cca? uz ich mam v trube :D
20. apr 2016
cesto je výborné =)
12. okt 2016
bibi_adka
autor@magduska11 ďakujem

12. okt 2016
12. okt 2016
Mňam...Ja robím len šúľance,a potom na plechu krajam obracackou..A niekde som videla,že celé cesto na plech a tak rozkrajat.dobre to ide aj s kolieskom na pizzu
13. sep 2017



Prosim ta, mohla by si pridat recept na cesto? Pripadne mi ho poslat do IP?
Dakujem