icon

Aj tak sa dajú využiť zbytky z kolačov

avatar

Mozem poprosit recept? Vdaka

28. jan 2020
avatar

@lucinkab ja nemám presný recept na to
Zbytky z kolačov +zbytky krému, rum alebo rumove aróma,džem, mleta káva
Všetko miesam dokopy na takú konzistenciu aby nebolo ani moc mäkké ani aby sa mrvilo, také aby to držalo pokope
Krém je biely vanilkovy do toho dám kokos
Cesto vyvalkam na foliu posypanu kokosky,natriem na to krém a stočim do rolady a dám stuhnut

28. jan 2020
avatar

@bibi_adka mnam dakujem a zvysky akych kolacov? Keksov? Piskoty? Diky

28. jan 2020
avatar

@lucinkab ja pečiem tak okraje kolačov ale môžu byť aj keksíky len tam ak nemáš zvyšný krém tak musíš roztopit maslo ,cukor,kakao v kastroli nad parou a myslím že tam ide aj mlieko

28. jan 2020
avatar

@lucinkab daj si do googla Nepečena kokosova rolada

28. jan 2020
avatar

mnaaam

28. jan 2020
avatar

@ivlo 😀😀

28. jan 2020
avatar

@bibi_adka mam doma zvecsa susienkove kolaciky co pecieme 🙂 u nas sa skor pecivko pekava 🤗 ale ked budem torty piect urobit tu roladu ,dakujem 😍♥️

29. jan 2020