moja nova Neli č.2
bielybenny
autor@4motylik4 dakujem moja.
19. jan 2014
ty si sikulka, velmi krasne si to urobila, este ma napadlo moja ze by sa mozno nejaka gombicka alebo kvietok hodili na satocky aby to tam nebolo take prazdne ale je supeeeer 🙂
19. jan 2014
bielybenny
autor@vierka82 dakujem moja,rozmyšlala som nad tym kvetom,asi ešte nejaky uhačkujem,diki
19. jan 2014
krásna, prosím ťa, čím si to vypchala?
18. feb 2014
bielybenny
autor@zudan dakujem,vypchavam vyplnou z najlacnejšich vankušov z Jysku-dute vlakno
18. feb 2014

wauu.. je dokonalá