icon
6 / 508
moja nova Neli č.2
avatar

wauu.. je dokonalá

19. jan 2014
avatar

@4motylik4 dakujem moja.

19. jan 2014
avatar

ty si sikulka, velmi krasne si to urobila, este ma napadlo moja ze by sa mozno nejaka gombicka alebo kvietok hodili na satocky aby to tam nebolo take prazdne ale je supeeeer 🙂

19. jan 2014
avatar

@vierka82 dakujem moja,rozmyšlala som nad tym kvetom,asi ešte nejaky uhačkujem,diki

19. jan 2014
avatar

krásna, prosím ťa, čím si to vypchala?

18. feb 2014
avatar

@zudan dakujem,vypchavam vyplnou z najlacnejšich vankušov z Jysku-dute vlakno

18. feb 2014