icon
avatar
bielybenny
17. okt 2013

Moje hačkovanie

začalo to dekou a pokračuje hračkami...

avatar

super 🙂 take ine to je ako klasicke

24. okt 2013
avatar

@magica78 dakujem

24. okt 2013
avatar

wau, je nádherná!

3. nov 2013
avatar

@v_mira dakujem

3. nov 2013
avatar

@bielybenny perfektnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, proste bohovska 🙂 tak co nechas si ju pre seba? 🙂 alebo urob taku mega a zakryjes sa ty muz aj dcerka 🙂 si sikulka

3. nov 2013
avatar

@vierka82 dakujeeeem,si zlata,stale pokračujem,vlny mam moooc tak uvidim,aka bude,už som urobila malej šalik s aplikaciou kvetu a pomaly sa aj niečo ine naučim,kukam navody a dielka šikovnic,na teba ale nikdy nedorastiem.

3. nov 2013
avatar

velmi milená deka 🙂

11. nov 2013
avatar

Velmi pekne 🙂

12. mar 2014
avatar

@zuuzaanaa dakujeeem

12. mar 2014
avatar

neskutocne uzasne mne hackovanie nejde :((( takze obdivujem 🙂

10. apr 2014
avatar

@ejsistejsi dakujeeem

10. apr 2014
avatar

nadherne...kde zozeniem?

10. apr 2014
avatar

šikulkááááááá ako si sa mi rozbehla 🙂 už to máš ako ja 😀

26. apr 2014
avatar

@alenaurge dakujem moja,ale na Tvoju dokonalost ešte nemam,ešte mam čo trenovat...

26. apr 2014
avatar

sú fantastické ... 🙂 máš šikovné ručičky .

19. máj 2014
avatar

@grobi dakujeeeem

19. máj 2014
avatar

Vsetko je take krasne 😀

25. máj 2014
avatar

@eruuuska dakujem

25. máj 2014
avatar

krasny album,si sikulka 🙂

30. máj 2014
avatar

@11nika11 dakujeem

30. máj 2014
avatar
4. jún 2014
avatar

@maskotka812 dakujeem

4. jún 2014
avatar

mozen sa ta opytat kde si nasla tu vzorku

4. jún 2014
avatar

na sovuach co mas :D

4. jún 2014
avatar

@maskotka812
@maskotka812 na sovach je krokodily vzor-najdeš pod tymto nazvom v gogli alebo cely navod na sovu je kupeny na fler

4. jún 2014
avatar
5. jún 2014
avatar

velmi pekne smiem sa spytat aku vlnu na hackovanie pouzivate?

19. jún 2014
avatar

@mizu89 dakujem,hačkovala som zo všeličoho čo sa našlo,ale teraz kupujem jeans-najviac sa mi pači a dobre sa mi s nou robi,nežmolkuje

19. jún 2014
avatar

mate na mysli yarnart jeans?

19. jún 2014
avatar

@mizu89 ano,česka kačenka ma podobne zloženie -40/60 % bavlna a akryl,len ju moc na sk nemaju

19. jún 2014
avatar

ale ak by som zohnala taku vlnu pod inym nazvom s tym istym zlozenim tak by sa dalo z toho daco spravit ci?alebo potom asi z internetu objednat?

19. jún 2014
avatar

@mizu89 v obchodoch je všetko predražene,ja objednavam jeans cez fb skupiny za cenu 1,22-1,30 eur,u nas v obchode je slaby vyber a ta cena...

19. jún 2014
avatar

aha no este som nemala tu moznost sa pozriet do obchodov takze neviem kolko stoji vlna ale na internete ide od 1,30-1,50 no plus este postovne

19. jún 2014
avatar

@mizu89 ta cena 1,30 je super,obchody maju malo a ked tak po 1,60-1,80
oplati sa objednat viac klbiek naraz

19. jún 2014
avatar

parádne sú úplne všetky. máš krásny album 🙂

1. júl 2014
avatar

@grasie dakujem za pochvalu

1. júl 2014
avatar

klobuk dole, nato by som asi nervy nemala🙂su nadherne vsetky, zlate to ruky!!!!

2. júl 2014
avatar

@filiatko dakujeeem

2. júl 2014
avatar

velmi pekne vecicky,zvieratka su naozaj uzasne,

11. júl 2014
avatar

@vladka57 dakujeeem

12. júl 2014
avatar

nádherný album , klobúk dole 🙂

19. júl 2014
avatar

@kamilkak dakujem

19. júl 2014
avatar

Prekraaaaaaasne 🙂

28. júl 2014
avatar
29. júl 2014
avatar

krásne výtvory 🙂

18. aug 2014
avatar

@lenka321 dakujem

18. aug 2014
avatar

krásnulinké, hlavne tie medvedíky sa mi páčia <3

23. aug 2014
avatar

@stanislava1979 dakujeeem

23. aug 2014
avatar

neskutocne krasne vsetko.....ako toto dokazete?

23. aug 2014
avatar

@aknel30 stači chciet a ide to,ked to bavi tak ešte lepšie,ked ta chyti mania hačkovat tak ta už nikdy nepusti

23. aug 2014
avatar

@bielybenny veru tak, aj u mňa je to tak, pozerám znovu tento tvoj krásny album, sú v tom nielen šikovné ruky, ale aj s láskou je to robené, pyšná môžeš byť.. 🙂

6. sep 2014
avatar

@magda1953 dakujem moja,važim si pochvalu od ludi ako si Ty,lebo sama robiš neskutočne krasne veci

6. sep 2014
avatar

@bielybenny tak to si ma mala vidieť ako som vybuchla a rehocem sa..... 🙂

6. sep 2014
avatar

Neskutočne krásne👏👏👏

14. sep 2014
avatar

nadherne....šikovne ručičky ;)

14. sep 2014
avatar
14. sep 2014
avatar

Aj ja by som poprosila o pridanie do skupinky,poslem ip.dakujem

25. nov 2014
avatar

@maladada momentalne sa neda pridat do skupin,su uzavrete

25. nov 2014
avatar

Prekraaaasne..... šikovné ručičky 😊

10. dec 2014
avatar

@mardzetka dakujeeeem 🙂

10. dec 2014
avatar

Nemáte za čo, veď to je čistá pravda. Tie žirafky sú úžasné a tá ovečka aaa vlastne všetko 😀

10. dec 2014
avatar

Skvelá práca, obdivujeme s malou 🙂 vieš úžasne zachytiť podstatu postavičky, výzor, super!

20. dec 2014
avatar

Kedy spis?

20. dec 2014
avatar

@amyqce dakujeeem 🙂

20. dec 2014
avatar

@kuratweety ale,spavam podla toho,aku smenu ma mm,ked ma nočnu tak ani mne sa nechce a hačkujem 😀

20. dec 2014
avatar

prekrasne,prosim vas kde ste kupovali navod na toho zlteho levika?a kde kupujete ocka?dakujem

31. jan 2015
avatar

@amariko dakujem,navod na leva je kupovany na fb ale skupina je už uzavreta..oči kupujem rôzne,na fb na bazare a aj na ebay

31. jan 2015
avatar

@bielybenny a nemohla by som si navod kupit od vas?

31. jan 2015
avatar

@amariko tam nejde o to,že by som nechcela posunut,ale skupiny maju svoje pravidla,že sa navody neposuvaju a ja nechcem porušit nič aby ma zo skupiny nevyhodili -lebo to sa stava,prepač

31. jan 2015
avatar

ano,rozumiem.dakujem ,zelam pekny den

31. jan 2015
avatar

nádherné práce 😉

8. apr 2015
avatar

@vicsi11 dakujeem 🙂

8. apr 2015
avatar

Užasnýý všechno 🙂 jseš moooc šikovná 🙂 ♥

20. jún 2015
avatar

@jbuck dakujeeeeeem 🙂

21. jún 2015
avatar

Nádherne 👍teraz som objavila tvoje albumy a si neskutočná. Kedy si to všetko stihla? Tie vecičky sú take krásne
Ľutujem že ja som začala hackovat len minuly rok a aj tak mi to bohvieako nejde teraz som sa vrátila aj k strikovaniu pre vnúčika a toho času je tak málo, alebo ja som už pomalá😁

16. feb 2017
avatar

@belka1 dakujem za pochvalu,ja som sa po rokoch vyšivania dala na hačkovanie hračiek ,ked už som nevidela ba vyšivky,hačkujem asi 4 roky,k pleteniu som sa tiež vratila ale len čiapky a šale,pred sto rokmi som plietla vela svetre najmä manželovy-všetko na zips,ale teraz už ma z velkych veci bolia ruky🙂

17. feb 2017
avatar

úžasné 👍 klobúk dolu

18. aug 2017
avatar

@isis234 dakujem krasne😍

18. aug 2017
avatar

Nadhera😄👍👍

23. okt 2018
avatar

@papericko ďakujem 😍

23. okt 2018