bielybenny
autor@grobi ahoj,dakujem,už som dostala vianočne gule a ani nepotrebujem tolko,mame maličky stromček.
19. máj 2014
ok.
19. máj 2014
Tohle je ta kráása 🙂
8. dec 2014
@grobi ahoj,dakujem,už som dostala vianočne gule a ani nepotrebujem tolko,mame maličky stromček.
ok.
Tohle je ta kráása 🙂
nemáte záujem o výmenu na patchwork vianočné gule? Kuk môj fotoblog.