bielybenny
autorhi,hi,pre synčeka?dakujem
8. sep 2014
@bielybenny nie na vianoce pre dobru kamaratku,ona ma dievčatko Alžbetku🙂
8. sep 2014
bielybenny
autordo vianoc ešte môžeme vymysliet niečo,ja kituu nemam rada,bola na želanie,ale je aj vela krajšich hračiek...
8. sep 2014
@bielybenny niečo vymyslime🙂je chutnučka aj doza
8. sep 2014

to je perfektne,to by som brala🙂