icon
88 / 508
avatar

to je perfektne,to by som brala🙂

8. sep 2014
avatar

hi,hi,pre synčeka?dakujem

8. sep 2014
avatar

@bielybenny nie na vianoce pre dobru kamaratku,ona ma dievčatko Alžbetku🙂

8. sep 2014
avatar

do vianoc ešte môžeme vymysliet niečo,ja kituu nemam rada,bola na želanie,ale je aj vela krajšich hračiek...

8. sep 2014
avatar

@bielybenny niečo vymyslime🙂je chutnučka aj doza

8. sep 2014