icon
130 / 508
avatar

Ty si iny rychlik🙂

23. dec 2014
avatar

nemáš ty doma robota?

23. dec 2014
avatar

@magda1953 😀 nemam robota 😀

23. dec 2014
avatar

@bielybenny alebo možno klon vierky alebo ona tvoj?

24. dec 2014
avatar

@magda1953 no,to si ma pobavila 🙂 na vierku nikdy mat nebudem,ona je umelkyna s hačikom 😀

24. dec 2014