nemáš ty doma robota?
23. dec 2014
bielybenny
autor@magda1953 😀 nemam robota 😀
23. dec 2014
@bielybenny alebo možno klon vierky alebo ona tvoj?
24. dec 2014
bielybenny
autor@magda1953 no,to si ma pobavila 🙂 na vierku nikdy mat nebudem,ona je umelkyna s hačikom 😀
24. dec 2014

Ty si iny rychlik🙂