teraz som zbadala, že už je tu, milá, ja som začala zelenú 🙂
9. feb 2015
bielybenny
autor9. feb 2015
bielybenny
autor@magda1953 je to ale mala bina,nie normalna lalyka 🙂
9. feb 2015
@bielybenny ja viem
9. feb 2015
teraz som zbadala, že už je tu, milá, ja som začala zelenú 🙂
@magda1953 je to ale mala bina,nie normalna lalyka 🙂
@bielybenny ja viem
Kočka 🙂