bielybenny
autor@magda1953 dakujeeem 🙂 bude pre jednu moju babu a druhej idem ešte spavit tiež 🙂 vlna na vlasy je už objednana 🙂
30. apr 2015
to je nejaká pravá africká
30. apr 2015
myslím tá vlna na vlasy a koľko meria bábika?
30. apr 2015
bielybenny
autor@magda1953 babika ma 50 cm 🙂 vlna je vraj volanovka značka ICE niečo,vyšla mi z jedneho kbka hlava anjela čo som robila už davnejšie a na tuto babiku,ked mi pride klbko tochu v inej farbe tak urobim druhu ešte a zo zbytku na menšiu babiku ešte vlasy 🙂
30. apr 2015
@bielybenny no fakt si sa namakala, ale stálo za to
30. apr 2015
bielybenny
autor@magda1953 dakujem moja,musim schovat a asi ju necham na vianoce 🙂 ak teda vydržim 🙂
30. apr 2015
juj, to bude pokušenie, to verím
30. apr 2015

vyhrala si sa s ňou len čo je pravda 🙂 komu bude? krásna je 🙂