bielybenny
autor@jbuck dakujem,už bol urobeny a zistila som,že nema dobaty nos tak som dobodkovala a nadobku na kostičky urobila 😀
19. máj 2015
Ahoj,a bol by na predaj?
24. máj 2015
fakt veľký a krásny 🙂
25. máj 2015
bielybenny
autor@magda1953 dakujem,dufam,že bude chlapča spokojne,pojde na oslavu 7.juna tak uvidime 🙂
25. máj 2015
@bielybenny pekný darček 🙂
25. máj 2015

Tak to je psisko 🙂 super